Zlín

Olomouc

5:2

Zlín

Sparta

Zlín

Karlovy Vary

2:4

České Budějovice

Zlín

Pardubice

Zlín

3:8

Ostrava

Zlín

Havířov

Zlín

0:1

Olomouc

Zlín

3:1

Zlín

Olomouc

4:2

Sparta

Zlín

2:1

Karlovy Vary

Zlín

Zlín

České Budějovice

so

7.1.

Zlín

Pardubice

ne

8.1.

Zlín

Ostrava

so

21.1.

Zlín

Havířov

ne

22.1.

07.11.2022 Redakce

zlin.cz : Sledge hokejisté Zlína v domácí odvetě oplatili Olomouci porážku. Hattrickem se blýskl Martin Joppa

Sledge hokejisté Zlína v domácí odvetě oplatili Olomouci porážku. Hattrickem se blýskl Martin Joppa

Sledge hokejisté Zlína doma zdolali Olomouc a posunuli se na třetí místo tabulky. Foto: petrkoval.com

ZLÍN - Vítězně vstoupili do druhé poloviny základní části sledge hokejisté Zlína. Ti na domácím ledě i díky hattricku Martina Joppy vedli nad Olomoucí už 4:0, a ačkoli soupeř dvěma trefami v závěru duel zdramatizoval, tři body zůstaly v Baťově městě. Zlín tak odpověděl na sobotní prohru 1:3 na půdě Hanáků a víkendový moravský dvojboj tak skončil smírně: na body i na góly.

Svěřenci trenéra Tomáše Sedláčka se posunuli na třetí místo ligové tabulky, o dva body před nimi je právě Olomouc.

Jsme v první čtverce a postup do play-off máme ve svých rukou. Teď nás čekají ještě dva zápasy a po nich následuje delší pauza, během které se snad všichni zranění dají dohromady,“ uvedl zlínský útočník Martin Joppa.

Podle něj přišel zlom na začátku třetí třetiny. „Soupeř šel do toho s tím, že musí zatlačit a zapomněl na zadní vrátka podobně, jako se o den dříve dělo nám,“ vzpomněl Joppa den starou prohru. „V tom utkání v moment, kdy jsme prohrávali, se všechno sesypalo. Dnes jsme měli lepší pohyb, kombinaci, bylo to dobré,“ pověděl nejproduktivnější hráč nyní třetího celku tabulky.

Soutěž pokračuje za dva týdny 19. listopadu na Spartě a o den později v Karlových Varech.

Zlín – Olomouc 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 10. Joppa (Ligda), 22. Korman (Joppa), 31. Joppa (Ligda, Ferenčík), 32. Joppa (Ligda) – 33. Jedlička, 39. Jedlička. Rozhodčí: Vaněk, Šiška. Vyloučení: 4:2, navíc TS pro OLO. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 20:13. Vhazování: 23:13. Průběh utkání: 4:0, 4:2.

Olomouc – Zlín 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 4 Hlinka (Jedlička, Mikuš), 16. Mikuš (Novák), 30. Večerek (Hlinka, Jedlička). – 2. Palát (Julina). Rozhodčí: Schejbal, Přecechtěl . Vyloučení: 2:1, navíc Kaščák (OLO) a Ferenčík (ZLN) 5+DKU. Využití: Bez. V oslabení:Bez . Střely na branku: 9:21. Vyhraná vhazování: 20:26. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

Autor: Michal Konečný

https://zlin.cz/zpravy/sledge-hokejiste-zlina-v-do...