Sparta

Zlín

Karlovy Vary

Zlín

8:2

Zlín

České Budějovice

so

14.10.11:30

Zlín

Pardubice

ne

15.10.11:00

Ostrava

Zlín

so

28.10.

Havířov

Zlín

ne

29.10.

Olomouc

Zlín

so

11.11.

Zlín

Olomouc

ne

12.11.

Zlín

Sparta

so

18.11.

Zlín

Karlovy Vary

ne

19.11.

České Budějovice

Zlín

so

6.1.

Pardubice

Zlín

ne

7.1.

Zlín

Ostrava

so

20.1.

Zlín

Havířov

ne

21.1.

06.09.2019 Jakub Kudláč

Zlín splnil povinnost proti Vídni, s Italy zabojuje před vyprodanou halou o postup do finále!

Nefalšovanou kanonádou potěšil své neúnavné příznivce tým Zlína. Ve svém prvním pátečním zápase na LAPP Cup Zlín 2019 rozdrtil své protějšky v barvách Vídně vysoko 11:0 a vyhrál tak i své třetí utkání na turnaji. Kapitán Moravanů Marian Ligda ještě do přestávky zkompletoval hattrick a navrch přidal ještě čtvrtou trefu. První poločas také o vítězi utkání rozhodl, Zlín po něm totiž vedl rozdílem sedmi branek. Gólman Molek udržel čisté konto. Od 12 hodin se utká s italským týme South Tyrol Eagles o přímý postup do finále. Oba týmy mají shodně sedm bodů, vítěz jde do finále, poražený do semifinále o postup do finále. Při zápase bude hnát dopředu domácí vyprodaná PSG aréna!

ZLÍN – VÍDEŇ 11:0 (7:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 2. Ligda (Turic), 4. Joppa, 9. Ferenčík (Mach), 10. Ligda (Joppa), 11. D. Hábl (Zapletal), 11. Ligda (Ferenčík), 14. Ligda (Joppa), 17. Ferenčík (D. Hábl), 24. Joppa, 28. Korman (Joppa), 28. Julina (Ligda). Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 300.

Zlín: Molek (Matoušek) – Julina (A), Z. Hábl, Mach, Zapletal – Joppa (A), D. Hábl, Ligda (C), Turic, Rauš, Ferenčík, Korman.

Vídeň: Boček – Wliszczak, Darena – Lanza, Perthold, Reininger, Jung, Seneca, Krejčik.

Otevření střelnice provedli hráči Zlína ve druhé minutě, kdy se z předbrankového prostoru trefil Marian Ligda. O chvíli později rozjásal zaplněnou PSG Arénu Martin Joppa, z pravé strany zavěsil pod břevno. Od modré čáry se povedlo skórovat Slavomíru Ferenčíkovi, pro něhož to byl první gól ve zlínském dresu. Následně se mezi úspěšné střelce znovu zapsal Marian Ligda. Pátý gól Moravanů přidal přesným pokusem k pravé tyči David Hábl, v jedenácté minutě dovršil hattrick Marian Ligda. Do přestávky se Zlín prosadil ještě jednou, a to zásluhou znovu Mariana Ligdy.

Ve druhém poločase udeřili Zlínští celkem čtyřikrát. Z mezikruží překonal brankáře Bočka v brance Vídně Slavomír Ferenčík, z podobného prostoru jej poté napodobil Martin Joppa. Bouřící PSG Aréna si žádala „desítku“, ve 28. minutě její přání vyslyšel David Korman, který se taktéž radoval z první trefy za Zlín. Konečné skóre zápasu stanovil ve 28. minutě Pavel Julina.

Splnili jsme povinnost, to hlavní nás čeká za chvíli ve 12 hodin,“ věděl trenér domácích Tomáš Sedláček.

„Je to pro nás dobrá zkušenost. Ano, měli jsme problém s tím dostat se vůbec ke střele, ale stál proti nám velmi kvalitní soupeř. Bylo to náročné, Zlín byl lepší a zaslouženě vyhrál,“ pověděl za Vídeň kapitán Raphael Jung.

ZÁZNAM ONLAJN PŘENOSU NALEZNETE ZDE.

ZÁZNAM VIDEO PŘENOSU NALEZNETE ZDE