ne

19.1.

včera Jakub Kudláč

Sledge hokejisté Zlína v sobotu zavítají do Pardubic

Sledge hokejisté LAPP ZLÍN v sobotu 19. října zavítají v rámci 3. kola domácí soutěže na led loňského finalisty z Pardubic. Na malé hale Enteria arény se hraje od 18:55 hodin a Zlínští budou bojovat o své první letošní body.

Ševcům se v úvodních dvou duelech nového ročníku bodovat nepovedlo. V prvním zápase podlehli doma Spartě 1:2, ještě více než bodová ztráta však mrzelo dlouhodobé zranění Zdeňka Hábla. Druhý den pak sice parta okolo kapitána Ligdy hrála dvě třetiny vyrovnaný zápas s úřadujícími mistry z Karlových Varů, ve třetí třetině však soupeř dokázal gólově odskočit a zvítězil 9:3.

To Pardubičtí zažili na startu nové sezóny dva zcela rozdílné zápasy. Nejprve brali tři body na ledě Ostravy za výhru 7:1, posléze však v Havířově dostali 5:0.

Tým pardubických Mustangů vede z pozice kapitána reprezentační obránce Pavel Kubeš, jenž má vedle sebe parťáka z národního týmu Pavla Doležala. Nebezpečné je také německé duo Hering-Rennhack a před sezonou navíc ambiciózní Východočeši posílili o reprezentačního útočníka Miroslava Novotného, jenž přišel z pražské Sparty.

Zápas 3. kola mezi Pardubicemi a SHK LAPP ZLÍN se hraje v sobotu 19. října od 18:55 hodin na malé hale Enteria arény. Vstup je zdarma, duel můžete popřípadě sledovat online v textovém přenosu ZDE.