4:5
14.09.2021 Redakce

Karlovarský deník : Parahokejisté Sharks na úvod dvakrát padli

Parahokejisté Sharks na úvod dvakrát padli

Dvě porážky si o víkendu připsali na účet parahokejisté SKV Sharks Karlovy Vary. V sobotu nestačili na Havířov a v neděli nevyzráli ani na Zlín.

Parahokejisté Sharks na úvod dvakrát padli | Foto: Daniel Seifert

V úvodním kole České parahokejové ligy nejprve hráči Sharks přivítali na ostrovském zimáku Havířov, který dorazil do Krušných hor i s ruskými reprezentanty, což se nakonec ukázalo jako rozhodující, Havířov duel vyhrál 3:2.

Utkání načali lépe hosté z Havířova, které poslal ve 3. minutě do vedení Popov. Žraloci však dokázali brankami Karla Wágnera a Michala Geiera otočit ukazatel skóre na svou stranu. Posléze však přidal Havířov na obrátkách a vítězství mu zařídil dvěma góly během 28. minuty Panfilov.

SKV Sharks Karlovy Vary – Parahokej Havířov 2:3 (1:1, 1:2, 0:0). Branky: 15. Wágner 19. Geier – 3. Popov, 28. a 28. Panfilov.

Ani ve druhém utkání České parahokejové ligy nebylo týmu Sharks přáno. V souboji se Zlínem musel skousnout těsnou porážku 4:5.

Zlínu vyšla dokonale první třetina, během které vstřelil tři branky. Ve druhé třetině se Žraloci přiblížili soupeři na rozdíl branky, když dvakrát skórovali, ale hosté opět dvěma góly šli do dvoubrankového trháku. Ten sice dokázali hráči Varů smazat na jednobrankové manko, ale na víc jim již nezbyl čas.

SKV Sharks Karlovy Vary – SHK Lapp Zlín 4:5 (0:3, 2:1, 2:1). Branky: 20. , 20. a 42. Rennhack 41. Wágner – 1. , 29. a 41. Joppa 1. Hábl, 13. Ligda.