Zlín

Olomouc

1:3

Zlín

Pardubice

ne

14.9.10:45

Zlín

Sparta

so

27.9.

Zlín

Karlovy Vary

ne

28.9.

Ostrava

Zlín

so

4.10.

Havířov

Zlín

ne

5.10.

Pardubice

Zlín

so

22.11.

Olomouc

Zlín

so

13.12.

Zlín

Olomouc

ne

14.12.

Sparta

Zlín

so

20.12.

Karlovy Vary

Zlín

ne

21.12.

Zlín

Ostrava

so

3.1.

Zlín

Havířov

ne

4.1.

24.12.2017 Jakub Kudláč

Hokejisté dají za každou branku 100 korun na sledge hokej

Všichni hráči Tipsport extraligy se v rozjetém ročníku 2017/2018 rozhodli pro skvělý čin. Za každou branku, která v jakémkoliv zápase naší nejvyšší soutěže padne, věnují 100 korun na podporu České sledge hokejové asociace. Ale pozor, i v zápasech, které by skončily fotbalovou remízou 0:0, nezůstanou sledge hokejisté bez podpory. Postarají se o ni brankáři, kteří za každou nulu zaplatí také 100 korun.

Od startu sezony padlo už 1103 branek, bylo vychytáno 42 čistých kont. Tedy 110 300,- za vstřelené branky a 4 200,- díky neprůstřelným brankářům. Mezi největší podpůrce se tak řadí zejména nejlepší extraligoví střelci v čele s Martinem Růžičkou a Tomášem Mertlem (oba 19 branek) a samozřejmě brankáři Patrik Rybár s Branislavem Konrádem (oba 6 čistých kont).

O projektu


Projekt s názvem Pojedeme v tom spolu?!, vznikl ve spolupráci CSHA a CAIHP s marketingovou podporou BPA a všech týmů české Tipsport extraligy pod záštitou ČSLH.

Projekt spočívá v podpoře České sledgehokejové asociace, která zastupuje osm týmů v celé České republice a má pod svými křídly přes sto handicapovaných hráčů. Jsou to lidé, ke kterým se v jednu chvíli štěstí otočilo zády, a dnes již bohužel nejsou schopni hrát klasický lední hokej. A tak hrají sledgehokej, jedinou formu hokeje pro vozíčkáře. V Čechách se tento sport hraje již 17 let.

Do akce se mohou zapojit jak firmy, tak zaměstnanci i jiné subjekty či jedinci. Stačí si vybrat oblíbený hokejový tým a za každý gól, který tento tým vstřelí pak poslat 100 Kč na určený bankovní účet jako podporu sledge hokeje.